Ania Zdunek

Dyrektor Sprzedaży i Jakości
Budowanie pozytywnych relacji z każdym, z kim pracuje na co dzień, to jej misja. Wierzy w realne korzyści wynikające z partnerskiego podejścia do klientów i dostawców. Chętnie poznaje nowych ludzi i nowe miejsca - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Krzysztof Pacholski

Operator Maszyn
Zawsze pogodny i wesoły, gotowy do pomocy, a przy tym bardzo skrupulatny. Klienci chwalą jego pozytywne nastawienie i fachowe umiejętności przy mechanicznym załadunku hal kompostem.

Aldona Wilczek

Księgowa
Łamie stereotypy tradycyjnej księgowej. Uśmiechnięta, nastawiona pozytywnie do każdego zadania i człowieka, jest w stanie uporać się z każdą "cyfrową" zagadką. Ogromna skrupulatność i dociekliwość to także jej cechy.

Krystian Grześkiewicz

Zastępca Kierownika Produkcji
Każde zadanie doprowadzi do końca. Jest wyjątkowo wytrzymały i należy do tej nielicznej grupy ludzi, która przyznaje się, że lubi ciężką pracę. Jej efekty widać choćby w osiąganych wynikach i jakości produktu.

Kuba Piasek

Dyrektor Zarządzający
Praca w stresie i pod presją czasu to dla niego najlepsza motywacja. Wtedy podejmuje najlepsze i najbardziej efektywne decyzje. Ciągle poszukuje nowych dróg rozwoju, także gdy doradza klientom.

Mateusz Szarzyński

Kierownik Hali
Dobry duch zespołu produkcji. Niepoprawny optymista, który w każdej sytuacji dostrzega jej pozytywne aspekty i potrafi to zaszczepić innym członkom zespołu.

Miron Łukaszewski

Opiekun Klienta
Nowa twarz w branży, od wielu lat w rolnictwie. Aktualnie pełni obowiązki opiekuna klienta, dbając o dobry kontakt i sprawy naszych odbiorców, zapewniając wsparcie uprawowe i w prowadzeniu programu jakościowego.

Żaneta Nowak

Menedżer Zakupów
To prawdziwy wzór organizacji pracy. Pewna siebie i konsekwentna. Zawsze na pierwszym froncie w relacjach z dostawcami. Udana współpraca z nimi to na pewno efekt jej pogody ducha i nieschodzącego z twarzy uśmiechu.

Sławek Marcinkowski

Kierownik Działu Technicznego
Dokładny, wnikliwy, ściśle analityczny umysł, niezłomny w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Dyscyplinę ma we krwi, przy tym zawsze uśmiechnięty i chętny do wymiany spostrzeżeń.

Rudi Joris

Prezes Zarządu
Wyróżnia go kreatywność i otwartość. Ciągle poszukuje nowych idei i rozwiązań. Odważnie patrzy w przyszłość. Jak na szefa przystało, cechuje go też świetna organizacja.

Filozofia
działania

W naszej pracy zawsze zaczynamy od rzeczy najważniejszych. Wszystkie procesy doprowadzamy do końca. Przez cały czas szukamy też możliwości rozwoju oraz środków, które pomogą nam realizować cele jeszcze sprawniej i skuteczniej.

Komunikujemy się. Działamy w ścisłej współpracy zarówno z dostawcami surowców do produkcji, jak i z klientami. Zależy nam na tym, by uznali nas za swoich partnerów, dlatego też pozostajemy otwarci na wszelkie ich oczekiwania i sugestie. Jesteśmy przekonani, że długoterminowa współpraca może trwać tylko, jeśli jest oparta na zasadzie wzajemnych korzyści.

Troszczymy się o naszych klientów, dlatego zabiegamy o najwyższą jakość obsługi. Ponadto robimy wszystko, aby pomóc im w profesjonalizacji ich działalności. Wierzymy, że jest to możliwe dzięki dostarczaniu im fachowego doradztwa w zakresie wzrostu efektywności upraw oraz rozbudowie usług dodatkowych.