Ania Zdunek

Dyrektor Sprzedaży i Jakości
Budowanie pozytywnych relacji z każdym, z kim pracuje na co dzień, to jej misja. Wierzy w realne korzyści wynikające z partnerskiego podejścia do klientów i dostawców. Chętnie poznaje nowych ludzi i nowe miejsca - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Krzysztof Pacholski

Operator Maszyn
Zawsze pogodny i wesoły, gotowy do pomocy, a przy tym bardzo skrupulatny. Klienci chwalą jego pozytywne nastawienie i fachowe umiejętności przy mechanicznym załadunku hal kompostem.

Łukasz Lis

Kierownik Działu Technicznego
Razem ze swoimi kolegami z działu, wiecznie na posterunku, gotowy do akcji 24 godziny na dobę. Dzięki świetnej wiedzy i organizacji pracy, udaje się unikać długich przestojów, a produkcja przebiega bez zakłóceń.

Aldona Wilczek

Księgowa
Łamie stereotypy tradycyjnej księgowej. Uśmiechnięta, nastawiona pozytywnie do każdego zadania i człowieka, jest w stanie uporać się z każdą "cyfrową" zagadką. Ogromna skrupulatność i dociekliwość to także jej cechy.

Krystian Grześkiewicz

Zastępca Kierownika Produkcji
Każde zadanie doprowadzi do końca. Jest wyjątkowo wytrzymały i należy do tej nielicznej grupy ludzi, która przyznaje się, że lubi ciężką pracę. Jej efekty widać choćby w osiąganych wynikach i jakości produktu.

Kuba Piasek

Dyrektor Produkcji
Praca w stresie i pod presją czasu to dla niego najlepsza motywacja. Wtedy podejmuje najlepsze i najbardziej efektywne decyzje. Ciągle poszukuje nowych dróg rozwoju, także gdy doradza klientom.

Mateusz Szarzyński

Kierownik Hali
Dobry duch zespołu produkcji. Niepoprawny optymista, który w każdej sytuacji dostrzega jej pozytywne aspekty i potrafi to zaszczepić innym członkom zespołu.

Konrad Bednarski

Kierownik Produkcji
Jak na szefa produkcji przystało, nastawiony na osiąganie zaplanowanego wyniku. O podłożu do uprawy grzybów wie już chyba prawie wszystko. Solidny i konsekwentny.

Żaneta Nowak

Menedżer Zakupów
To prawdziwy wzór organizacji pracy. Pewna siebie i konsekwentna. Zawsze na pierwszym froncie w relacjach z dostawcami. Udana współpraca z nimi to na pewno efekt jej pogody ducha i nieschodzącego z twarzy uśmiechu.

Marcin Sikorski

Specjalista ds. kadr i płac, BHP i PPOZ
Siła spokoju, oaza cierpliwości. Skrupulatnie wykonuje wszystkie swoje obowiązki, wykazując się dużą tolerancją i wyrozumiałością w stosunku do innych pracowników. Jednak, kiedy trzeba, stanowczo stawia na swoim.

Rudi Joris

Dyrektor Generalny
Wyróżnia go kreatywność i otwartość. Ciągle poszukuje nowych idei i rozwiązań. Odważnie patrzy w przyszłość. Jak na szefa przystało, cechuje go też świetna organizacja.

Adriana Kogut

Dyrektor ds. Finansów & HR
Perfekcyjnej organizacji pracy każdy mógłby się od niej uczyć. Analityczny umysł - bez problemu przygotuje każdy raport i sprawozdanie. Do tego dynamiczna, pomysłowa i z czarującym uśmiechem.

Wojtek Konieczny

Menedżer Jakości
Rozwaga, konsekwencja, analiza. Każda jego decyzja jest dokładnie przemyślana. Może dlatego zazwyczaj słuszna. Posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się, zarówno publikując swoje prace, jak i w codziennej pracy z klientem.

Filozofia
działania

W naszej pracy zawsze zaczynamy od rzeczy najważniejszych. Wszystkie procesy doprowadzamy do końca. Przez cały czas szukamy też możliwości rozwoju oraz środków, które pomogą nam realizować cele jeszcze sprawniej i skuteczniej.

Komunikujemy się. Działamy w ścisłej współpracy zarówno z dostawcami surowców do produkcji, jak i z klientami. Zależy nam na tym, by uznali nas za swoich partnerów, dlatego też pozostajemy otwarci na wszelkie ich oczekiwania i sugestie. Jesteśmy przekonani, że długoterminowa współpraca może trwać tylko, jeśli jest oparta na zasadzie wzajemnych korzyści.

Troszczymy się o naszych klientów, dlatego zabiegamy o najwyższą jakość obsługi. Ponadto robimy wszystko, aby pomóc im w profesjonalizacji ich działalności. Wierzymy, że jest to możliwe dzięki dostarczaniu im fachowego doradztwa w zakresie wzrostu efektywności upraw oraz rozbudowie usług dodatkowych.